Hakkımızda

Hakkımızda


Hakkımızda

OFİS ÇÖZÜMLERİ Hazır &ve sanal ofis olarak Mersin’de ilk olma özelliği taşımaktadır. Mersin'den sonra Adana'da açılan iki şubemiz ile hizmet vermeye devam ettik. Birçok ilde sektöründe ilk olma özelliği taşımaktadır. Müşterilerimize bu konusunda Hazır Ofis & Sanal Ofis kiralamada en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sanal ofis ve hazır ofis hizmetlerinde sürekli kendimiz geliştirmekte müşterilerimiz birçok ihtiyacını çözmeye yönelik girişimlerde bulunmaktayız. Hızla büyüyen markamız ile hizmet kalitemizi arttırmak ve işi devamlılığını sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Şimdiye kadar hem firma olarak karşılaştığımız, hem de danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizin tecrübe ettiği sıkıntılara son derece makul ve düşük maliyetli çözümler üretmek için uluslararası iş dünyasında sıkça kullanılan Sanal & Hazır ofis sistemlerini kullanmak isteyen şirket ve girişimcilerin hizmetine sunuyoruz. Ofis Çözümleri; Mersin, Adana, İzmir iş ortamı ve bu ortamda çalışmakta güçlüklerle karşılaşan iş adamlarına, çalışma şartlarında fark yaratacak bir yenilik ve belki de onları rekabet ettikleri kulvarda birkaç adım öne taşıyacak avantajları kazandırmak amacıyla prestijli semtlerde Hazır ofis & sanal ofis hizmeti vermekteyiz. Hedefimiz bu sistemler sayesinde müşterilerimizin günümüz rekabetçi iş ortamında kendilerine minimum riskle sağlam, saygın ve profesyonel bir yer edinebilmelerini sağlamaktır. Avrupa ve küresel emlak piyasasına bir göz attığımızda son zamanlarda sıkça rastladığımız dikkat çekici bir ofis modeli ile karşılaşıyoruz: Hazır Ofis. Ofis ihtiyacı olan herkes tarafından tercih edilir oldu. Sebep ise gayet basit ekonomik ve zahmetsiz çözümler sunması. 

OFİS ÇÖZÜMLERİ Hazır &ve sanal ofis olarak Mersin’de ilk olma özelliği taşımaktadır. Mersin'den sonra Adana'da açılan iki şubemiz ile hizmet vermeye devam ettik. Mersin sanal ofis kiralama hizmetini 2 ayrı lokasyon da vererek tüm ihtiyaçlarınızı bir alanda karşılamaktadır. Adana sanal ofis olarak merkezi konumda ve en büyük ayrıcalığı Adana sanal ofis kiraladığınızda Mersin sanal ofis kullanımınız tanımlanmaktadır. 

Birçok ilde sektöründe ilk olma özelliği taşımaktadır. Müşterilerimize bu konusunda Hazır Ofis & Sanal Ofis kiralamada en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Sanal ofis ve hazır ofis hizmetlerinde sürekli kendimiz geliştirmekte müşterilerimiz birçok ihtiyacını çözmeye yönelik girişimlerde bulunmaktayız. Hızla büyüyen markamız ile hizmet kalitemizi arttırmak ve işi devamlılığını sağlamak hedeflerimiz arasındadır. Şimdiye kadar hem firma olarak karşılaştığımız, hem de danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizin tecrübe ettiği sıkıntılara son derece makul ve düşük maliyetli çözümler üretmek için uluslararası iş dünyasında sıkça kullanılan Sanal & Hazır ofis sistemlerini kullanmak isteyen şirket ve girişimcilerin hizmetine sunuyoruz. Ofis Çözümleri; Mersin, Adana, İzmir iş ortamı ve bu ortamda çalışmakta güçlüklerle karşılaşan iş adamlarına, çalışma şartlarında fark yaratacak bir yenilik ve belki de onları rekabet ettikleri kulvarda birkaç adım öne taşıyacak avantajları kazandırmak amacıyla prestijli semtlerde Hazır ofis & sanal ofis hizmeti vermekteyiz.

Hedefimiz bu sistemler sayesinde müşterilerimizin günümüz rekabetçi iş ortamında kendilerine minimum riskle sağlam, saygın ve profesyonel bir yer edinebilmelerini sağlamaktır.

 Avrupa ve küresel emlak piyasasına bir göz attığımızda son zamanlarda sıkça rastladığımız dikkat çekici bir ofis modeli ile karşılaşıyoruz: Hazır Ofis.

Ofis ihtiyacı olan herkes tarafından tercih edilir oldu. Sebep ise gayet basit ekonomik ve zahmetsiz çözümler sunması.


MERSİN:

MERSİN SANAL OFİS VE MERSİN HAZIR OFİS ÇÖZÜMLERİ

Limonluk Mah. Ali Kaya Mutlu Cad. Arma Plaza K:2 D:5 Yenişehir - MERSİN

Limonluk Mah. 2436 Sok No:4 Yenişehir - MERSİN 

ADANA

ADANA SANAL OFİS VE ADANA HAZIR OFİS ÇÖZÜMLERİ

Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulvarı No:20 Seyhan ADANA

İZMİR 

İZMİR SANAL OFİS VE İZMİR HAZIR OFİS ÇÖZÜMLERİ - BUSİNESS OFİS 

Adalet Mah. Manas Bul. No:39 Folkart Towers B Kule Kat:32/3201 Bayraklı / İZMİR

Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!