SANAL OFİS

Anasayfa I SANAL OFİS

SANAL OFİS


Sanal ofisleri kimler kullanır diye düşünürsek aslında kendine ait bir işi olan herkes diyebiliriz. Aslında sanal ofislerde bir hazır ofis konseptidir. Çünkü sanal değil fiziki bir ofis kiralarsınız. Tek farkı az kullandığınız için az ödersiniz.


Tüm Türkiye’de kullanılan bir ofis şekli haline aldı. Artık büyük küçük tüm işletmeler bu tip ofisleri kullanmaya başladı. Sebebi ise kullanmadığınız ofise boşuna ücret ödemekten kurtulursunuz. Sanal ofis kullandığınızda aynı zamanda yasal iş adresi paketinden de faydalanmış olursunuz.

Sanal ofis paketlerimiz içerisinde aylık belli saatlerde kullanacağınız ofis paketleri ve toplantı odaları yada kapalı ofis hizmeti bulunmaktadır. Aslında sanal ofislerde bir hazır ofis konseptidir. Tek farkı az kullandığınız için az ödersiniz.

Artık iş fikrinizi çok hızlı ve ucuz bir şekilde faaliyete geçirebiliyorsunuz. Sanal ofisler sayesinde artık sekreter veya ofis tutmanıza gerek kalmıyor. Kısaca sistemi anlatmak gerekirse; 

Geleneksel ofislerin karşıladığı birçok hizmeti daha zahmetsiz ve ekonomik bir şekilde çözen sanal ofisleri kimler kullanır diye düşünürsek aslında kendine ait bir işi olan herkes diyebiliriz. Çünkü herkes ofis işlerini daha düşük bütçe çözümleri ile ve daha verimli bir şekilde halletmek ister. Bel büken fahiş kira maliyetleri aynı zamanda ofis kiralama işlerinin oldukça stresli ve zahmetli oluşu, idari işlerin temeli olan sekretarya, resepsiyon vs. alanların çalışan masrafları düşünüldüğünde sanal ofislerin cazibesi iyice ortaya çıkıyor. Ofis kullanımınızda tercih edeceğiniz ofislerden biri sanal ofistir.

Sanal ofis nedir?

Sanal ofis standart ofis maliyetlerini azaltmak için iş adresi, toplantı salonları, sekreter, ofis donanım giderleri gibi hizmetlerin bir kombinasyonu olan bir servistir. Eşyalı kiralık ofis kiralamış olursunuz. 

Sanal Ofis dendiğinde aklımıza gelen ucuz olduğu kadar profesyonel hizmet alacağınız olmalıdır. Yararlanabileceğiniz hizmetlerden en önemlisi, Vergi Dairesi tarafından da tasdik edilmiş şekilde resmi adres hizmetinden yararlanılıyor olmasıdır. Size isteğinize göre ek olarak telefon hattı tahsisi, sekretarya hizmeti, kargo takibi hizmetleri de verilebilir. Tüm bunlar belirli bir hizmet bedeli karşılığında yapılarak size hizmet faturası kesilir. Maliyet odaklı bir sistem olmasının yanı sıra yapacağınız aylık harcamayı da masraf göstererek vergi avantajı elde edebilirsiniz. Stopaj ödentisi ya da size hizmet veren sekreter için herhangi bir maaş veya SGK ödemesi söz konusu değildir.

Sanal Ofis hayatınıza kolaylık katar; vakit kazancı, imaj ve daha az para ile en profesyonel adres ve sekretarya hizmeti almanız konusunda yardımcı olur.

Mersin ve Adana'da bu hizmeti veren ilk firma olma özelliğini taşımaktayız. Aslında sanal ofis sayesinde eşyalı kiralık ofisiniz olur. 

NEDEN SANAL OFİS KULLANMALIYIM

İyi bir hizmeti düşük maliyetler almak ve ofis giderlerinizi azaltmak için. Çünkü sanal ofiste aslında bir hazır ofistir.

Sürekli bir ofis ihtiyacınız bulunmuyor, ancak prestijli bir iş adresine ve vergi dairesine bildirecek yasal iş adresi ihtiyacınız var ise SANAL OFİS SİZİN İÇİN uygun bir ofistir.

sadece ihtiyaç duyduğunuzda  kullanacağınız  bir yer için geleneksel ofis mantığı sebebiyle yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız.

 

Sanal Ofis dendiğinde aklımıza gelen ucuz olduğu kadar profesyonel hizmet alacağınız olmalıdır.

Yararlanabileceğiniz hizmetlerden en önemlisi, Vergi Dairesi tarafından da tasdik edilmiş şekilde resmi adres hizmetinden yararlanılıyor olmasıdır.

Sahip olduğumuz hizmetler ile kişiye özel bütçeler ve ihtiyaçlar için özel çözüm sunmakta olmamız her geçen gün tercih edilir olmamızın en önemli sebeplerindendir. Kim istemez ki hem prestijli bir yerde iş adresi olmasını hem de dilediği zamanlarda bu adresteki ofisi bütçesine en uygun şekillerde kullanabilmeyi.

Sanal ofis kiralama hizmetimiz ile kullanmadığınız ofise boşuna para ödemezsiniz. Mersin Sanal Ofis kiralamada avantajlarımızı öğrenmek için hemen arayabilirsiniz. 

Adana Sanal Ofis kiralama avantajlarımızı öğrenmek için hemen arayabilirsiniz. 0507 4080578


SANAL OFİS HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN

Sanal ofisin tabii ki ekonomik bir şekilde iş adresi sunması çözümleri dışında birçok hizmeti var. Şöyle bir göz attığımızda karşılaştığımız hizmetler ise:

Yasal iş adresi: Yasal iş adresi yasal olarak kullanabileceğiniz  vergi dairesi ve resmi kurumlara bildireceğiniz iş adresini kapsar.

·*Prestijli iş adresi : Böylece firmanız için normal şartlarda çok ağır maliyetlere sebep olacak bir adrese size uygun bir bütçe ile sahip olacaksınız. Bu adres ise müşterilerinizin gözündeki imajınızı iyice yükseltecektir.

Posta ve kargo alımı ve yönlendirme: Sadece evrak ya da herhangi bir kargo alımları için ofise ihtiyaç duyuyorsanız bu hizmet sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

*Vergi avantajı: her ay alacağınzı kira faturası sayesinde stopaj yükünden kurtulursunuz. Böylelikle avantaja geçersiniz.

*Ziyaretçi ve müşterileri karşılama: Gerektiği zamanlarda müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz sanal ofis hizmetlerinden biri olan bu servisle müşterilerinize karşı daha da profesyonel gözükeceğiniz kesin.

*Günlük ofisler, toplantı odaları ve diğer ofis hizmetlerine indirimli fiyatlarla erişim imkanı: Sanal ofis müşterisi olmanız halinde günlük fiziksel ofis kullanımlarınız da ya da toplantı yapmak için sadece toplantı odası hizmetinden yararlanmak istediğiniz de bu hizmetlerin indirimli sunulması kesinlikle hoşunuza gidecektir.

*Kablosuz internet bağlantısı ve ücretsiz çay, kahve imkanları ile cafe lounge alanına erişim: Gün içindeki rutin müşteri ziyaretleri düşünüldüğünde o günkü iş gününü değerlendirebileceğiniz hem de bunu sıcak bir kahve eşliğinde ve ücretsiz olarak yapabilecek olmanız oldukça cezbedici değil mi?

*Kişiye özel telefon hattı: Bu servis sayesinde sizi arayan müşterilerinizi firma isminiz ile açılan bir telefon ve profesyonel bir sekreter bekliyor olacak.

*Şirketinizin adıyla telefon cevaplama, not alma ve arama yönlendirme: Kişiye özel telefon hattı hizmetine ek olarak gelen aramalar özel bir asistan hizmeti ile not alınarak size yönlendirilebiliyor.

 

Ofis Çözümleri’ne yapacağınız ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenmekte ve düzgün bir bütçe elde edilmektedir. Kiralama için ödenen aylık faturalar şirketiniz için gider olarak yazılabilmekte, böylece vergi avantajınız doğmaktadır. 

Ofis Çözümleri Mersin Sanal Ofis (Yenişehir Mersin ), Adana Sanal Ofis (Gazipaşa Bulvarı), İzmir Sanal Ofis (Bayraklı Folkart) orlak 3 ayrı bölgede size ortak kullanım sunabilmektedir.  

SİZE NE SAĞLAR?

 

Sanal & Hazır ofis sistemleri;

·        İlk ofis kuruluş maliyetinizi sıfırlar

·        Yüksek ofis & yönetim giderlerinden kurtularak maliyetlerinizi minimize etme fırsatı,

·        Müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın gözünde size saygınlık kazandıracak şık ve donanımlı bir ofis ve prestijli iş adresi,

·        Maaş ve sigorta giderlerine katlanmak zorunda olmadığınız, konusunda uzman profesyonel bir ekip sağlar.

·        Kullanmak istediğinizde tam donanımlı hazır ofisler

 

SANAL OFİSLERDE FAYDALANACAĞINIZ HİZMETLER

 

ü  Vergi levhanızı asabileceğiniz ve resmi kurumlarda kullanacağınız yasal, prestijli bir iş adresi

ü  Kartvizitinize yazacağınız iş adresi ve telefon

ü  Şirket isminize cevaplanacak bir telefon numarası tahsisi (324-322-850 veya başka il kodları ile).

ü  Bu telefona gelen çağrıların profesyonel bir ekip tarafından cevaplanması ve bilgisinin size iletilmesi

ü  Şirketinize gelen evraklar muhafaza edilip istediğiniz şekilde size ulaştırması.

ü  Kullanmak istediğinizde tam donanımlı hazır ofisler (saatlik, günlük)

ü  Ofis kullanımız da sınırsız yüksek kaliteli hızlı fiber internet

ü  Abonelik işlemleri yapmadan kullanacağınız ücretsiz elektrik, internet,su

ü  Aidat ödemezsiniz

ü  Ücretsiz otopark

ü  Tam donanımlı toplantı odası (rezervasyon gerektirir)

ü  Posta kutusu ve kargo muhafaza servisi

Mersin Sanal Ofis Kiralama

Mersinde Sanal Ofislerimiz 2 ayrı lokasyonda bulunmaktadır. 

Limonluk Mah. Arma Plaza K:2 D:5 Yenişehir- MERSİN

Limonluk Mah. 2436 Sok No:4 Yenişehir -MERSİN 

Vergi Dairesi : İstiklal Vergi Dairesi

Adana Sanal Ofis Kiralama Adresimiz 

Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulvarı No:20 K:7 Seyhan-ADANA

Vergi Dairesi : Ziyapaşa Vergi Dairesi

Sanal ofis aslında kiralık eşyalı fiziki ofistir. Mersin de eşyalı kiralık ofis kiralamak isterseniz yada Adana da eşyalı kiralık ofis kiralamak isterseniz ama sürekli ofis ihtiyacınız yok ise Mersin Ofis Çözümlerinden Mersin sanal ofis - Adana sanal ofis kiralayabilirsiniz.  

Sanal ofis kiralama ile daha avantajlı olacağınızı bilmeniz gerekir. 


Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!