Coworking - Ortak Ofis

Anasayfa I Coworking - Ortak Ofis

Coworking - Ortak Ofis

Mersin'de Yenişehir'de Coworking - Ortak Ofis 

Hazır ofis gibi kullanacağınız ofislerdir.  Kapalı bir ofis ihtiyacı olmayan, ofis çalışanlarının tercih edeceği ekonomik ofislerden biridir. Açık ofisler size ait masada çalışıp dilediğiniz zaman kullanacağınız ofislerdendir.

Coworking tipi çalışma ortamlarının, diğer alternatiflere göre sağladığı üstünlüklerden biri de, yarattığı mental alış-veriş ortamıdır. 

SİZE SUNACAĞI EKONOMİK ÇÖZÜMLERİN YANINDA eğlenceli ve bir o kadarda keyifli çalışma ortamı sunmasıdır. Siz işinize odaklanırken ofis ile ilgili herşey tarafımızdan karşılanır.

Ekip çalışmasına en uygun ve günlük ofis ihtiyaçları az olan müşteriler tarafından tercih edilen ofislerden biridir.

Mersin'de bu konuda ilk olma özelliği taşımaktadır. Plazadan sonra müstakil ofis alanımızda Coworking - Ortak Ofis alanları ile hizmet vermekteyiz. 

Co-Working  Avantajları

Çalışmak uygun ortamda çalışmanıza yardımcı olur. 2015 ve 2018 yılları arasında yapılan bazı araştırma sonuçlarına göre; Co-Working  tercih eden freelancer çalışanların performansı yüzde 84’e kadar artış gösterebiliyor.

Yalnızlık ve dışardaki eğlenceyi kaçırdığınız hissinden uzaklaştırıyor. Tıpkı sizler gibi, hedefleri için çalışan insanları görmek, size kendinizi gerçek bir iş ortamında olduğunuz hissini aşılıyor.

Ev ve kafelerin aksine işinize ilişkin insanlarla irtibata geçmek, onlarlar vakit geçirmek ve profesyonel ilişkiler kurmak kolaylaşıyor.

İşinize odaklanmanız hızla üretmenize ve kendinize kalan vaktinizi ofisin dışında kişisel faaliyetlerinize ayırma imkanı sunuyor.

Sürekli ve bitmek bilmeyen dikkat dağıtıcı eylemler tarafından dikkatiniz dağıtılmıyor. Odaklanmak ve pürdikkat çalışmanın bir sonucu olarak yüksek verimlilik kaçınılmaz hale geliyor.

Bazı ortak paylaşımlı ofisler size aynı zamanda resmi iş yeri adresi sağlayabiliyor ve buradaki ofisiniz resmi iş adresiniz olarak kullanılabiliyor.

Wi-Fi, yüksek hızlı internet, kaliteli fotokopi ve yazıcı makineleri gibi kendi evinizde satın almanız ve sürekli maliyetini karşılamanız gereken şeyler ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Toplantı yapmanız gerektiğinde ayrıca bir mekana gitmek yerine Co-Working  sunduğu toplantı odası avantajından faydalanarak toplantılar düzenlenebiliyor.

Kendi ofisinizi kiralamak ve ofisinizin sürekli gider masraflarıyla uğraşmak yerine daha hesaplı bir alternatif olarak kendinize ait ofisinizi kullanmanıza yardımcı oluyor.

 Co-Working  (AÇIK OFİS) PAKETİ

* Size özel, çalışabileceğiniz ortak alanda bir masa 

* Şirketinize gelen evraklar muhafaza edilip istediğiniz şekilde size ulaştırması

* Resmi dairelerde kullanabilecek ve yasal adresi iş adresi

* Prestijli bir yasal adres

* Açık ofiste sürekli çalışma imkanı

* Ayda 5 saat ücretsiz toplantı odası kullanımı (Rezervasyon gerektirir)

* Ücretsiz tarayıcı kullanımı

 Toplantı odalarından %25 indirimle yararlanma imkânı

* Sınırsız yüksek hızlı internet

* Ücretsiz tarayıcı kullanımı

* Toplantı salonlarında LCD TV ve projeksiyon

Ofis kullanımları sırasında sınırsız çay&kahve bitki çayı (self servis) 

* Siz ofis dışındayken gelen müşterilerinizin karşılanması, size bilgi verilmesi.

Limonluk Mah. 2436 Sok No:4 Yenişehir-MERSİN

Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!