Mersin Ofis

Anasayfa I Mersin Ofis

Mersin Ofis

MERSİN OFİS ÇÖZÜMLERİ Hazır &ve sanal ofis olarak Mersin’de bir ilk olma özelliği taşımaktadır.

Mersin'de 2lokasyon ile ayrıcalıklı ve birbirinden farklı hizmetler vermekteyiz. Arma Plaza'da plaza iş adresine sahip olabilir dilerseniz yeni hizmet binamızda müstakil ofis ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. 

istersenizde bir ilde 2 iş adresinden aynı anda faydalanırsınız. Farklı iş kollarına uygun ve farklı lokasyonlar da ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Mersin'de yeni nesil ofisler ile yeni bir soluk getirdik.  

Üstelik Mersin'de kiraladığınız ofislerin yanında Adana ilindeki ofis alanımızı da ücretsiz kullanabilmektesiniz.


MERSİN OFİS ÇÖZÜMLERİ

Mersin Ofis Çözümler olarak; diğer büyük şehir ve sanayi kentlerine kıyasla durgun ve potansiyelinin altında olduğundan şikâyet edilen Mersin iş ortamı ve bu ortamda çalışmakta güçlüklerle karşılaşan iş adamlarına, çalışma şartlarında fark yaratacak bir yenilik ve belki de onları rekabet ettikleri kulvarda birkaç adım öne taşıyacak avantajları kazandırmak amacıyla Mersin Ofis Çözümleri firması tarafından hayata geçirilen bir projedir.

Şimdiye kadar hem firma olarak karşılaştığımız, hem de danışmanlık verdiğimiz müşterilerimizin tecrübe ettiği sıkıntılara son derece makul ve düşük maliyetli çözümler üretmek için uluslararası iş dünyasında sıkça kullanılan Sanal & Hazır ofis sistemlerini Mersin ve Mersin’de var olmak isteyen şirket ve girişimcilerin hizmetine sunuyoruz.

Hedefimiz bu sistemler sayesinde müşterilerimizin günümüz rekabetçi iş ortamında kendilerine minimum riskle sağlam, saygın ve profesyonel bir yer edinebilmelerini sağlamaktır.

 

Avrupa ve küresel emlak piyasasına bir göz attığımızda son zamanlarda sıkça rastladığımız dikkat çekici bir ofis modeli ile karşılaşıyoruz: Hazır Ofis.

Ofis ihtiyacı olan herkes tarafından tercih edilir oldu. Sebep ise gayet basit ekonomik ve zahmetsiz çözümler sunması.

Ana hatlarıyla nedir bu hazır ofis konsepti sorusuna verilecek cevap ise adında saklı: Her şeyin hazır olması.

İnsanların artık sadece işlerine odaklanmak istediği ve her şeyin çok hızlı bir şekilde ilerlediği günümüzde artık ofis kurmak gereksiz bir angarya olarak görülüyor.

Öncelikle cezbedici olan birilerinin sizin için her şeyi düşünmüş olması. Bir ofisin çöp kutusundan teknik donanımına kadar her şeyinin size hazır olarak sunulduğunu düşünsenize.

Bu noktada tabiiki hazır ofis, iş sahiplerine oldukça çekici geliyor.

Ofis kurma aşamasında kaybettikleri vakti nakte dökdüklerinde üzerine bir de eşya masrafları düşünüldüğünde hazır ofisler hayat kurtarıcı bir pratiklikte oluyor. Hem zamandan hem işten hem de masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

Geleneksel bir ofis kiralamaya kalktığınızda kira, vergi, güvenlik, temizlik, ısınma, elektrik vs. derken daha eşya aşamasına geçmeden ciddi bir mali külfet altına giriyorsunuz. Bunlara çalışan masrafları, eşya masrafları ve donanım masrafları eklendiğinde ise ortaya korkutucu bir tablo çıkıyor.

Bu sorunu çözmek isteyen girişimciler ise hazır ofis konsepti ile firma sahiplerine ciddi bir alternatif sunuyor.

Siz sadece işinizle ilgilenirken birileri sizin için her şeyi hazırlıyor.

Üstelik hazır ofisler firmanıza gerek lokasyonları gerek tasarımları gerekse sağladığı hizmetler açısından ayrı bir prestij sunuyor.

Sadece bir ofise sahip olmakla kalmıyor, oldukça şık toplantı odalarına birbirinden tecrübeli resepsiyon görevlilerine ve ofis ile ilgili yaşanabilecek tüm sıkıntılarda desteğe hazır bir ekibe sahip oluyorsunuz.

Aynı zamanda bitmek bilmez uzun kira kontratlarından kurtuluyor dilediğiniz esneklikte kiralama kontratları yapabiliyorsunuz.

Böyle bir alternatif varken de tabii ki geleneksel ofis kiralamanın modosu geçiyor ve sektörde kalıcı olmak isteyen, vakit kaybetmeden, dağılmadan işine odaklanmak isteyenler hazır ofis gibi pratik ve ekonomik çözümlere yöneliyor.


Limonluk Mah. Ali Kaya Mutlu Cad. N0:9/A Arma Plaza K:2 D:5 Yenişehir-MERSİN 

Limonluk MAh. 2436 Sok No:4 Yenişehir-MERSİN


Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!