Adana Ofis

Anasayfa I Adana Ofis

Adana Ofis

OFİS ÇÖZÜMLERİ Hazır &ve sanal ofis olarak Adana'da bir ilk olma özelliği taşımaktadır.

İzmir ve Mersin’de başlayan Hazır & Sanal ofis hizmetlerimize Adana’da şube açarak hizmet vermeye başladık.

Adana'da kiraladığınız ofis ile ortak olarak Mersin ofisi de ücretsiz kullanılabilmektedir. 

Adana'da kiralık mobilyalı hazır ofislerimizi hemen kiralayabilirsiniz. Adana'da sanal ofis ve diğer ofis paketlerimizi inceleyerek sanal ofis & yasal iş adresi ve şirket açılışı için adres hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz. 

Adana’nın en merkezi yerlerinde Seyhan ilçesi Gazipaşa Bulvarında hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz içinde profesyonel sanla ofis ve hazır ofis hizmetlerimizden faydalanmaktasınız. Bu şekilde şirket açma ve iş yeri kurma maliyetlerinizi en aza indirerek müşterilerimiz iş dünyasında daha başarılı olmalarını sağladık .

Hedefimiz bu sistemler sayesinde müşterilerimizin günümüz rekabetçi iş ortamında kendilerine minimum riskle sağlam, saygın ve profesyonel bir yer edinebilmelerini sağlamaktır.

Ofis kurma aşamasında kaybettikleri vakti nakte dökdüklerinde üzerine bir de eşya masrafları düşünüldüğünde hazır ofisler hayat kurtarıcı bir pratiklikte oluyor. Hem zamandan hem işten hem de masraftan kurtulmuş oluyorsunuz.

Üstelik hazır ofisler firmanıza gerek lokasyonları gerek tasarımları gerekse sağladığı hizmetler açısından ayrı bir prestij sunuyor.

Sadece bir ofise sahip olmakla kalmıyor, oldukça şık toplantı odalarına birbirinden tecrübeli resepsiyon görevlilerine ve ofis ile ilgili yaşanabilecek tüm sıkıntılarda desteğe hazır bir ekibe sahip oluyorsunuz.

Aynı zamanda bitmek bilmez uzun kira kontratlarından kurtuluyor dilediğiniz esneklikte kiralama kontratları yapabiliyorsunuz.

Böyle bir alternatif varken de tabii ki geleneksel ofis kiralamanın modası geçiyor ve sektörde kalıcı olmak isteyen, vakit kaybetmeden, dağılmadan işine odaklanmak isteyenler hazır ofis gibi pratik ve ekonomik çözümlere yöneliyor.

Cemalpaşa Mah. Gazipaşa Bulvarı No:20 Seyhan-ADANA


Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!