Telefon Hizmeti

Anasayfa I Telefon Hizmeti

Telefon Hizmeti

Şirketiniz adına telefon numarası tahsis edilir. Bu telefon numarası şirketiniz adı ile cevaplanır. Bu numarayı siz ofis dışındayken bile ofis telefonunuzdan kullanmanızı sağlarız. Bu sayede cep telefonunuzdan ofis telefonunuzu siz ofisteymiş gibi kullanabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz alan kodu ile telefon numarası satın alabilirsiniz. İster 324 ister 850 yada diğer il kodları Bu hatların tahsisiyle, siz, en kısa sürede aranabilir hale gelmekte ve size özel ses kaydı ve de yönlendirme senaryoları ile kurumsal imajınızı sergileyebilmektesiniz. Bir başka avantaj ise, birçok firmada bir sekretarya bulundurulmadığından, telefonlar iş konusu hakkında bilgisi yetersiz kişilerce açılabilmektedir. Hatta çoğu zaman ofiste kimse olmadığından açılamamaktadır. Buda firmanın prestij kaybına, hatta iş kaybına sebep olmaktadır.

Aramayı cebinize siz ofisteymiş gibi bağlar. Size bağlayamazsa eğer, arayanın mesajını alır ve mailinize iletir ( bırakılan mesajları ücretsiz dinleyebilirsiniz.) Böylece hem kurumsal imajınızı korumuş olursunuz hemde potansiyel müşterilerin, size her ihtimalde ulaşmasını sağlamış olursunuz. Her telefonun sizin için önemli olduğunun farkındayız. Siz bir toplantıda yada görüşmedeyken açamadığınız bir telefon sayesinde iş kaybı yaşamazsınız sekretarya hizmeti sayesinde çağrınız cevaplandırılır, siz meşgul iseniz not alınır ve size e-mail ile bilgilendirilirsiniz.

En büyük avantajlarından biri, herhangi bir santral yatırımı gerektirmemesidir. Bütün santral özelliklerini kullanabilirken, kurulum, güncelleme ya da daha sonrasında sistem yenileme gibi, önünüze çıkabilecek tüm donanım ve yazılım masraflarından kurtulmuş olursunuz.

* Diğer bir avantajı, çalışma alanınızı bir ofisle sınırlandırmamanızdır. Dahili numaralarınız, farklı binalarda, şehirlerde, hatta ülkelerde olabilirken. Bir cep telefonunu bile, dahili hat olarak sisteminize ekleyebilirsiniz.

*Ayrıca başka şehir ve ülkelerdeki ofisleriniz arasında ücretsiz arama yapabilirsiniz. Paket içeriği

*Sanal ofis yada hazır ofis müşterimiz iseniz bu hizmetlerden ücretsiz faydalanırsınız. Müşterimiz olmasanızda sekretarya hizmeti kullanabilir, kurumsal bir imaja sahip olabilir, aynı zamanda gereksiz çağrılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!