SEKRETERYA VE TELEFON HİZMETİ NEDİR?

Anasayfa I Blog I Genel Bilgiler I SEKRETERYA VE TELEFON HİZMETİ NEDİR?

SEKRETERYA VE TELEFON HİZMETİ NEDİR?

SEKRETERYA VE TELEFON HİZMETİ NEDİR?

 Şirketiniz adına telefon numarası tahsis edilir. Bu telefon numarası şirketiniz adı ile cevaplanır. Ve siz nerde olursanız olun size transfer edilir. Eğer meşgul iseniz arayan kişi bilgileri ve arayan notu ile size yönlendirilir. Bu numarayı siz ofis dışındayken bile ofis telefonunuzdan kullanmanızı sağlarız. Bu sayede cep telefonunuzdan ofis telefonunuzu siz ofisteymiş gibi kullanabilirsiniz.

Gelen çağrılarınız cevapsız kalmaz. Ve işiniz ile ilgili çağrılarınızın cevaplanmış olur.

 Ayrıca dilediğiniz alan kodu ile telefon numarası satın alabilirsiniz. İster 324 ister 850 yada diğer il kodları

 Bu hatların tahsisiyle, siz, en kısa sürede aranabilir hale gelmekte ve size özel ses kaydı ve de yönlendirme senaryoları ile kurumsal imajınızı sergileyebilmektesiniz.

 Her Yerden Ulaşılabilir Olun: Siz nerde olursanız olun tüm çağrılarınız cevaplanır ve size bildirilir. 

 Bir başka avantaj ise, birçok firmada bir sekretarya bulundurulmadığından, telefonlar iş konusu hakkında bilgisi yetersiz kişilerce açılabilmektedir. Hatta çoğu zaman ofiste kimse olmadığından açılamamaktadır. Buda firmanın prestij kaybına, hatta iş kaybına sebep olmaktadır. Aramayı cebinize siz ofisteymiş  gibi bağlar. Size bağlayamazsa eğer, arayanın mesajını alır ve mailinize iletir (bırakılan mesajları ücretsiz dinleyebilirsiniz.) Böylece hem kurumsal imajınızı korumuş olursunuz hem de potansiyel müşterilerin, size her ihtimalde ulaşmasını sağlamış olursunuz.

Her telefonun sizin için önemli olduğunun farkındayız. Siz bir toplantıda yada görüşmedeyken açamadığınız bir telefon sayesinde iş kaybı yaşamazsınız sekretarya hizmeti sayesinde çağrınız cevaplandırılır, siz meşgul iseniz not alınır ve size e-mail ile bilgilendirilirsiniz.

 En büyük avantajlarından biri, herhangi bir santral yatırımı gerektirmemesidir. Bütün santral özelliklerini kullanabilirken, kurulum, güncelleme ya da daha sonrasında sistem yenileme gibi, önünüze çıkabilecek tüm donanım ve yazılım masraflarından kurtulmuş olursunuz.

* Diğer bir avantajı, çalışma alanınızı bir ofisle sınırlandırmamanızdır. Dahili numaralarınız, farklı binalarda, şehirlerde, hatta ülkelerde olabilirken. Bir cep telefonunu bile, dahili hat olarak sisteminize ekleyebilirsiniz.

*Ayrıca başka şehir ve ülkelerdeki ofisleriniz arasında ücretsiz arama yapabilirsiniz.

Paket içeriği

*Sanal ofis ya da hazır ofis müşterimiz iseniz bu hizmetlerden ücretsiz faydalanırsınız.

 Müşterimiz olmasanız da sekretarya hizmeti kullanabilir, kurumsal bir imaja sahip olabilir, aynı zamanda gereksiz çağrılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız. Sanal bir sekreter yerine gerçek bir sekreteriniz olur. 

 SEKRETARYA PAKETİ

ü  Şirketiniz adına gelen çağrıların cevaplanması ve bilgisinin size iletilmesi

ü  Karşılama Robotu (IVR) :Sizi arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz

ü  Her Yerden Ulaşılabilir Olursunuz: Siz nerde olursanız olun tüm çağrılarınız cevaplanır ve size bildirilir. 

ü  Şirketinize tahsis ettiğiniz telefon hattınızın cevaplanması (324-850 ve diğer alan kodları)

ü  Gelen çağrıların şirketiniz adına yada sizin istediğiniz özel tanımlama ile cevaplanması

ü  Gelen çağrıların size yönlendirilmesi, not alınması, gerekli bilgilerin e posta ya da çağrıyla size bilgi verilmesi


Sekretarya hizmeti aslında sanal sekreter değildir. Gerçek bir sekreter telefonunuzu karşılar. 

Teklif Al
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Bizi Arayın!