TOPLANTI HİZMETLERİ

TOPLANTI HİZMETLERi

Ofis çözümlerinin müşterisi olsanız da olmasanız da değişik amaçlara yönelik toplantı salonumuzu KULLANABİLİRSİNİZ, toplantı odası asistanlık hizmeti alarak verimli bir toplantı gerçekleştirirsiniz.

Çalışanlarınızı, müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabileceğiniz, etkileyici sunumlar yapabileceğiniz toplantı salonumuzu kullanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz tam donanımlı toplantı odamız ile işinizi, iş anlaşmalarınız daha kolay yürütebilirsiniz.

Önemli müşterilerinizle cafe toplantıları yapmayın. Ofis Çözümleri ’in bir avantajı da çok prestijli toplantı odalarını günlük veya saatlik kiralayabilmenizdir. Toplantı odalarımızda sadece kaldığınız vakit kadar ödeme yaparsınız. Müşterilerinize verdiğiniz olumlu imajı toplantı salonlarımızda pekiştirirsiniz.

Saatlik, günlük ve aylık kullanım paketleri ile misafirlerinizin karşılanması ve toplantı sırasındaki tüm ikramlar asistanlarımız tarafından organize edilirken siz sadece toplantınıza odaklanabilirsiniz.

Ofisinizde toplantı odası maliyeti ve toplantı odası donanım maliyetlerinizden kurtulursunuz. Siz toplantınıza odaklanırken çay, kahve ve içecek servislerini düşünmezsiniz. Siz gelmeden toplantı odanızı hazırlanır. Dilerseniz toplantınıza cafe break organizyonu yapabiliriz. Toplantı sırasında siz ve müşterileriniz yüksek hızlı internetten faydalanırsınız. Toplantı odası kullanımız da siz ve müşterileriniz ücretsiz otopark ve karşılama hizmetlerinden faydalanır.

TOPLANTI ODASI PAKETİ

  1. 16 kişilik toplantı odası
  2. Toplantı odası kullanımında ücretsiz sıcak içecek
  3. İsteğe bağlı cafe break
  4. Ücretsiz flipchart kullanımı
  5. Ücretsiz Projeksiyon kullanımı
  6. LCD ekran tv
  7. Toplantıya gelen müşterilerinizin karşılanması
  8. Toplantı rezervasyonları

 

 


 

 

Size özel paket içerikleri için lütfen ofisimiz ile temasa geçin