SANAL OFİS

NEDİR SANAL OFİS?

Ofis kullanımınızda tercih edeceğiniz ofislerden biri sanal ofistir.

Sanal ofis nedir? Fiziksel olarak bir ofis ihtiyacınız olmamasına rağmen, ancak iş çevreniz ve vergi dairesini için yasal iş adresi ihtiyacınız her zaman olacaktır. Bu ihtiyacınız için ofis tutarak kendi maliyetlerinizi yükseltirsiniz. Üstelik prestijli bir iş adresine sahip olmak sizin için daha da fazla yük olacaktır. Bu ihtiyaç çerçevesinde siz işinizle ilgilenirken herhangi bir ofis gideri ya da maliyeti sizin için sorun olmaktan çıkacaktır.

Sanal ofis standart ofis maliyetlerini azaltmak için iş adresi, toplantı salonları, sekreter, ofis donanım giderleri gibi hizmetlerin bir kombinasyonu olan bir servistir.

Sanal Ofis dendiğinde aklımıza gelen ucuz olduğu kadar profesyonel hizmet alacağınız olmalıdır. Yararlanabileceğiniz hizmetlerden en önemlisi, Vergi Dairesi tarafından da tasdik edilmiş şekilde resmi adres hizmetinden yararlanılıyor olmasıdır. Size isteğinize göre ek olarak telefon hattı tahsisi, sekretarya hizmeti, kargo takibi hizmetleri de verilebilir. Tüm bunlar belirli bir hizmet bedeli karşılığında yapılarak size hizmet faturası kesilir. Maliyet odaklı bir sistem olmasının yanısıra yapacağınız aylık harcamayı da masraf göstererek vergi avantajı elde edebilirsiniz. Stopaj ödentisi ya da size hizmet veren sekreter için herhangi bir maaş veya SGK ödemesi söz konusu değildir.

Kullanmadığınız ofise boşuna ücret ödemezsiniz. Ve bir ofisin size sunduğu tüm avantajlardan faydalanırsınız.

 

Müşterileriniz ile toplantı yapmanız gerektiğinde rezervasyon yöntemiyle sanal ofisiniz bünyesinde bulunan toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Böylelikle kartvizitinizde yazan prestijli adresinizde, tam donanımlı bir toplantı odasında müşterilerinizi ağırlama şansı elde ettiğiniz gibi müşterilerinizin gözünde imajınızı da sağlamlaştırmış olursunuz.

Sanal Ofis hayatınıza kolaylık katar; vakit kazancı, imaj ve daha az para ile en profesyonel adres ve sekretarya hizmeti almanız konusunda yardımcı olur.

NEDEN SANAL OFİS KULLANMALIYIM

 

Sürekli bir ofis ihtiyacınız bulunmuyor, ancak prestijli bir iş adresine ve vergi dairesine bildirecek yasal iş adresi ihtiyacınız var ise SANAL OFİS SİZİN İÇİN uygun bir ofistir.

sadece ihtiyaç duyduğunuzda  kullanacağınız  bir yer için geleneksel ofis mantığı sebebiyle yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalmazsınız.

Sanal Ofis dendiğinde aklımıza gelen ucuz olduğu kadar profesyonel hizmet alacağınız olmalıdır.

Yararlanabileceğiniz hizmetlerden en önemlisi, Vergi Dairesi tarafından da tasdik edilmiş şekilde resmi adres hizmetinden yararlanılıyor olmasıdır.

Sahip olduğumuz hizmetler ile kişiye özel bütçeler ve ihtiyaçlar için özel çözüm sunmakta olmamız her geçen gün tercih edilir olmamızın en önemli sebeplerindendir. Kim istemez ki hem prestijli bir yerde iş adresi olmasını hem de dilediği zamanlarda bu adresteki ofisi bütçesine en uygun şekillerde kullanabilmeyi.

 

SANAL OFİS HİZMETLERİMİZE GÖZ ATIN

Sanal ofisin tabii ki ekonomik bir şekilde iş adresi sunması çözümleri dışında birçok hizmeti var. Şöyle bir göz attığımızda karşılaştığımız hizmetler ise:

Yasal işyeri adresi
Sanal ofis ile almış olduğunuz iş adresini yasal adres olarak kullanırsınız, vergi dairesine bildireceğiniz bu adres ile şirket açılışınız olur. Yasal yazışmalarınız ve işlemleriniz için de kullanabilirsiniz.

Prestijli iş adresi
Yasal adresinizi bir tık yukarıya çıkartarak  normal şartlarda çok ağır maliyetlere sebep olacak bir plaza adresine siz uygun bir bütçe ile sahip olacaksınız. Bu adres ise müşterilerinizin gözündeki imajınızı iyice yükseltecektir.

Posta ve kargo alımı ve yönlendirme:
Sadece evrak ya da herhangi bir kargo alımları için ofise ihtiyaç duyuyorsanız bu hizmet sizi fazlasıyla mutlu edecektir.

Kişiye özel telefon hattı:
Bu servis sayesinde şirketiniz adına ücretsiz telefon numarası tahsisi edilir.  

Şirketinizin adıyla telefon cevaplama, not alma ve arama yönlendirme:
Kişiye özel telefon hattı hizmetine ek olarak gelen aramalar, sizi arayan müşterilerinizi firma isminiz ile açılan bir telefon ve profesyonel bir sekreter bekliyor olacak.

Ziyaretçi ve müşterileri karşılama:
Gerektiği zamanlarda müşterilerinizi ağırlayabileceğiniz sanal ofis hizmetlerinden biri olan bu servisle müşterilerinize karşı daha da profesyonel gözükeceğiniz kesin.

Günlük ofisler, toplantı odaları ve diğer ofis hizmetlerine indirimli fiyatlarla erişim imkanı:
Sanal ofis müşterisi olmanız halinde günlük fiziksel ofis kullanımlarınız da ya da toplantı yapmak için sadece toplantı odası hizmetinden yararlanmak istediğiniz de bu hizmetlerin indirimli sunulması kesinlikle hoşunuza gidecektir.

Kablosuz internet bağlantısı ve ücretsiz çay, kahve imkanları :
Gün içindeki rutin müşteri ziyaretleri düşünüldüğünde o günkü iş gününü değerlendirebileceğiniz hem de bunu sıcak bir kahve eşliğinde ve ücretsiz olarak yapabilecek olmanız oldukça cezbedici değil mi?

Faks alma ve yönlendirme:
Tıpkı telefon aramaları gibi fakslarınız için de bu servisi kullanabilir ve gelen fakslarınızın elinize sorunsuz ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Çözümleri’ne yapacağınız ödemeler sayesinde maliyetler sabitlenmekte ve düzgün bir bütçe elde edilmektedir. Kiralama için ödenen aylık faturalar şirketiniz için gider olarak yazılabilmekte, böylece vergi avantajınız doğmaktadır.

SANAL OFİS PAKETLERİ VE HİZMETLER

Değişik seçeneklerden sanal ofis hizmetlerinden ekonomik fiyata sahip olabilirsiniz. Genel içerik olarak sanal ofis paketlerimizden faydalanabileceğiniz hizmetler

Şirketiniz adına gelen evrakların ve kargoların muhafaza edileceği, ihtiyacınızın olduğu zamanlarda kullanabileceğiniz ve kullandığınız kadar ödeyeceğiniz ofis sistemi ile ofisinizin giderlerini değil sadece işinizi düşüneceksiniz. 

 • Gelen çağrıların profesyonel bir ekip tarafından cevaplanması ve bilgisinin size iletilmesi
 • Resmi dairelerde kullanabilecek ve yasal adresi iş adresi
 • Şirketinize gelen evraklar muhafaza edilip istediğiniz şekilde size ulaştırması
 • Gelen fakslarınızın taranarak elektronik posta ile tarafınıza ulaştırılması
 • Şirket isminize cevaplanacak bir telefon numarası tahsisi (324-850 veya diğer il kodlarıyla)
 • Ücretsiz sekretarya hizmeti
 • Gelen çağrılarınızın şirket adıyla cevaplanması
 • Prestijli bir iş adresi
 • Posta kutusu ve kargo muhafaza servisi
 • Aylık belli saatlerde ücretsiz Ofis Açık ofis kullanımı(Rezervasyon gerektirir)
 • Açık ofis ve toplantı odalarından %20 indirimle yararlanma imkânı
 • Ofis ve toplantı odası kullanımlarınızda sınırsız yüksek hızlı internet
 • Toplantı salonlarında LCD TV ve projeksiyon kullanımı
 • Ücretsiz tarayıcı kullanımı
 • Ofis kullanımları sırasında sınırsız çay&kahve bitki çayı (self servis) 
 • Siz ofis dışındayken gelen müşterilerinizin karşılanması, size bilgi verilmesi

 

Size özel paket içerikleri için lütfen ofisimiz ile temasa geçin